Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6251
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (3)

  • 148 000 $
    1 949 $/м²

    Щекавицька вул., (Будинок)

    2 кімнати
    76 / 39 / 14 м²
    поверх 5 з 9
    2 дні тому
    Без комісії! Переуступка! Ціни нижче ніж у забудовника. Продається 2-кімнатна квартира без ремонту, площею 75,95 м² у будинку ЖК La Manche. Розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку на вулиці Щекавицькій 46, Поділ. Неподалік від станції метро Контрактова площа, в самому центрі Києва. Житлова площа квартири 39,44 м², кухня 14,37 м². Житло еліт-класу, кухня-студія. Характеристики будинку: конструкція монолітно-каркасна технологія будівництва, стіни червона цегла, Ліфти: панорамні ліфти KLEEMANN, Фасад: навісний фасад, утеплення мінеральною ватою, Оздоблення: оздоблення квартир під ремонт, Вікна: алюмінієві вікна, Опалення: автономне опалення у будинку, Сервіс для автовласників: підземний...
    Рієлтор
  • Київський Ріелтор
    115 000 $
    1 983 $/м²

    Михайла Омеляновича-Павленка вул. (Суворова), 14/12

    2 кімнати
    58 / 34 / 11 м²
    поверх 4 з 4
    2 дні тому
    Без% Продається 2-х кімнатна квартира! Продається затишна 2-кімнатна квартира, площею 58 м². Житло розташоване на Печерську, на вулиці Михайла Омеляновича-Павленка 14/12. Квартира знаходиться на четвертому поверсі 4-поверхового будинку. Житлова площа 33,6 м², кухня 11,2 м². З вікон відкривається краєвид на подвір'я. У дворі будинку є власне паркомісце. Розташування в історичному центрі Києва, всього 10 хвилин пішки до станції метро Арсенальна та 7 хвилин до Києво-Печерської Лаври. Квартира знаходиться в тихому районі з гарною інфраструктурою — магазини, кафе та інші зручності поруч. Зручна транспортна розв'язка, маршрутка Т-№27 та інші види транспорту поряд. Не упустіть можливість придбати ц...
    Рієлтор
  • Київський Ріелтор
    65 000 $
    910 $/м²

    Тростянецька вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Харківська Харківський масив
    3 кімнати
    71.4 / 41.5 / 10 м²
    поверх 8 з 10
    1986 рік побудови
    2 дні тому
    Без комісії для покупця!!! Можливий продаж під державні програми! Пропонується на продаж 3-х кімнатна квартира по вул. Тростянецькій, 8, у Дарницькому р-ні м. Києва (Харківський масив). Панельний будинок 1986 року побудови, поверх 8/10. Загальна площа - 71,5 м2, жила- 42 м2, кухня - 7,3 м2, висота стелі - 2,6 м. Роздільний санвузол. Поряд розвинута інфраструктура: ТЦ New Way, АТБ, Сільпо, дитячі садочки, школи, дитяча та доросла поліклініка. Все для комфортного життя. До метро Харківська, Вирлиця, Бориспільська 15-20 хвилин пішки.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: